Kontakt

Rolle Epost Direkte tlf:
Alle henvendelser: Sentral post@themaaregnskap.no 55395050
Anne Aulie: Autorisert regnskapsfører anne.aulie@themaaregnskap.no 55395057
Kristian Mørk: Autorisert regnskapsfører kristian@themaaregnskap.no 55395055
Christian I Greve : Regnskapsfører christian@themaaregnskap.no 55395053
Tonje H Dale: Regnskapsfører tonje@themaaregnskap.no 55395052
Laila K Vetrus : Kontor/Lønn lkv@themaaregnskap.no 55395050
Terje Jacobsen : Regnskapsfører terje@themaaregnskap.no 55395056
May-Britt Eriksen: Regnskapsfører may-britt@themaaregnskap.no 55395054
Monica L Feyling : Autorisert regnskapsfører monicka@themaaregnskap.no 55395058
Joakim Helland : Regnskapsfører joakim@themaa.no 55395059

Firma / Kontaktinformasjon:

Telefon: 55 39 50 50
Fax: 55 39 50 51
Foretaksnr: 935 854 490

Besøksaddresse:

Hylkjeflaten 1
5109 Hylkje
Trykk her for et større bilde av kartet.

Postaddresse:

Boks 14 Hylkje,
5877 Bergen